Η αγαπημένη μας Lacta OREO στην πιο μεγάλη ταμπλέτα με διπλή στρώση κρέμας, άρωμα βανίλιας και ολόκληρο μπισκότο. Μεγάαααλη μπουκιά, μεγάαααλη απόλαυση!
Υλικά
Συστατικά
Συστατικά: Ζάχαρη, φυτικό λιπαρό (ελαιοφοίνικα), αλεύρι ΣΙΤΟΥ , αποβουτυρωμένο ΓΑΛΑ σε σκόνη, ορός ΓΑΛΑΚΤΟΣ σε σκόνη, βούτυρο κακάο, κακαόμαζα, βούτυρο ΓΑΛΑΚΤΟΣ , φυτικό έλαιο (ελαιοφοίνικα), αποβουτυρωμένο κακάο σε σκόνη (1%), άμυλο ΣΙΤΟΥ , σιρόπι γλυκόζης, γαλακτωματοποιητές (λεκιθίνη ΣΟΓΙΑΣ , λεκιθίνη ηλιοτροπίου), ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΠΑΣΤΑ , αλάτι, διογκωτικά μέσα (όξινο ανθρακικό κάλιο, όξινο ανθρακικό αμμώνιο, όξινο ανθρακικό νάτριο), αρώματα. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ. Η ΣΟΚΟΛΆΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΠΕΡΙΈΧΕΙ ΣΤΕΡΕΆ κακάο: 30% ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ.
Αλλεργιογόνα
Γάλα,σόγια,φουντούκι σιτάρι.Μπορεί να περιέχει άλλους ξηρούς καρπούς.
Διατροφικά Στοιχεία
Διατροφικός Πίνακας
Ανά 100g
Ενέργεια kj
2325 kJ
Ενέργεια kcal
555 kcal
Λιπαρά
34,5g
εκ των οποίων κορεσμένα
19g
Υδατάνθρακες
55,5g
εκ των οποίων σάκχαρα
48g
εκ των οποίων πολυόλες
-
Εδώδιμες Ίνες
1,5g
Πρωτεϊνες
5,4g
Αλάτι
0,6g
Άλλες πληροφορίες
Πληροφορίες Προμηθευτή
Διατηρείται σε ξηρό μέρος. Να προστατεύεται από τη ζέστη.
Σαρώστε τον κωδικό και αναζητήστε
Σαρώστε τον κωδικό με την κάμερα σας. Εάν το προϊόν δεν σαρωθεί, μετακινήστε την κάμερα πιο κοντά.