Αυτή η αντιρυτιδική αντηλιακή κρέμα είναι ειδικά σχεδιασμένη για την ευαίσθητη περιοχή του προσώπου. Προσφέρει υψηλή αντηλιακή προστασία SPF50 και μειώνει την ορατότητα των ρυτίδων και των λεπτών γραμμών. Η επιδερμίδα προστατεύεται και φαίνεται σφριγηλή και λεία. Η ανάλαφρη υφή της διευκολύνει τη χρήση της και επιταχύνει την απορρόφηση. Χαρίζει καθημερινή ενυδάτωση χωρίς να αφήνει λιπαρότητα στην επιδερμίδα. Δεν εφήνει υπολείμματα.
Άλλες πληροφορίες
Οδηγίες Χρήσης
Εφαρμόστε μικρή ποσότητα στην περιοχή του προσώπου και απλώστε με κυκλικές κινήσεις.
Πληροφορίες Προμηθευτή
Garnier
Σαρώστε τον κωδικό και αναζητήστε
Σαρώστε τον κωδικό με την κάμερα σας. Εάν το προϊόν δεν σαρωθεί, μετακινήστε την κάμερα πιο κοντά.